GERÇEK PAYLAŞIMI BİLENLERİN MEKANI
HOŞGELDİNİZ...
HOŞGELDİNİZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

,.-~*´¨¯¨`*·~-.¸-(_FRM¥ØK¥ØK_)-,.-~*´¨¯¨`*·~-.¸

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DeLy_Bu_Yha

YazarMesaj
ChatLaq_Laz

ChatLaq_Laz

BAŞARI PUANI
SEVİYE:
DeLy_Bu_Yha Left_bar_bleue50/50DeLy_Bu_Yha Empty_bar_bleue  (50/50)

DeLy_Bu_Yha Empty
MesajKonu: DeLy_Bu_Yha   DeLy_Bu_Yha Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 3:42 pm

nasıl sensizliği ben yaratmadıysam,tadacagın bensizlikte benim eserim olmayacak...!!! Wink
ßeni qimin neresiNe taqtıqı deiL beNim qimi neReme taqTıqm önemLi.... Laughing
Adımı tüqüRün aqzınıZdan çiqneDiqiniz yeTer...x)) scratch
her Şhey yaLan varmı beNi anLayan...... Crying or Very sad
faNiden kaçaRqen ebeDiyeTe qoŞuOrum....öLüme NişanLandım hayaTı boŞuorumm Razz
Sana sarıLmayı oqadaR çOoq seViorum qii....Çünqi o arada yüzüNe baqmam qereqMioo
ßr köpeq iLe erkeqin araSında ne qBi farq vaRdır ???? ( köPqe sadece haLıyı qirLetip mahveDEr erkeq ise Tüm hayatını mahweDer...x))) cheers
Ey boydan yanaa fuqara qaLmış insAn 1 qün öLüq topraq oLcan 1 tOhum fiLizLenCeq ot oLcan 1 öküz seNi Yicek Ve sıÇtqı bq oLcan ve haLa aynı qaLcan Laughing Laughing
eLLeriyLe beyaz VücuDumu eLLediLer Shocked dudaqLarıyLa emdiLer Shocked ateşLeriyLe yaqtıLar ..biLmem ne istediLer benm qbi 1 siqaradann affraid
ßu qüzeLliq bu zeqa heLe su anLam doLu qözLerin büyüSü aLLah bütün qüzeLLiqLeri bi arada topLamış neSe qenDimden Çoq bahsettim senden Nßr Laughing
aSq bitqi isimLeriyLe başLar hayVan isimLeriyLe biTer...x)))
tanrıDan bi çiçeq isTedim o bana bahCe verDi tanRıdan 1 aqac isTedim o bana orman verDi tanrıDan bi köpeq isTedm seNn msn veRdi cheers
Sana bişiY söliim mi? daha beNi rahatSız etMe Bnm pisLiqLerLe işim oLmaz aLLah kahretsin seNi hayatımı mahwettin aLçaq ( SİqarA) lol!

DeLy_Bu_Yha
1 sayfadaki 1 sayfası